Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Home[ H3RO ]SearchLatest imagesRegisterLog in

 

 AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Go down 
3 posters
AuthorMessage
[H3RO] Raptoras
General
General
[H3RO] Raptoras


Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ημερομηνία εγγραφής : 2009-05-14
Ηλικία : 48
Τόπος : Athina oropos

AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Empty
PostSubject: AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ I_icon_minitimeThu Feb 18, 2010 11:07 pm

AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


Hταν ο ¶γιος Βασίλης σε μια πλατεία και διάφορα παιδάκια κάθονταν στα πόδια του και του ζητούσαν διάφορα πράγματα. Πάει το πρώτο παιδί και του λέει ''¶γιε μου Βασίλη εγώ θέλω μια φεράρι'' και ο ¶γιος Βασίλης λέει στον καλικάντζαρο '' γράψε μια φεράρι για τιν φίλο μας''. Πάει άλλο παιδι και του λεει ''Αγιε μου Βασίλη θέλω μια φεράρι'' ''Καλικάντζαρε γράψε αλλη μια φεραρι για το παιδί'' Πάει το τρίτο παιδί και του λέει''Αγιε Βασίλη εγώ θέλω για δώρο ένα αρχίδι γιατι γεννήθηκα μόνο με ένα και ο ¶γιος Βασίλης''γράψε μια φεράρι''και το παιδί του λέει''μα εγώ αρχίδι ζήτησα όχι φεράρι και του λέει ο Αγιος Βασίλης ''γιατί οι άλλοι τι θα πάρουν τα αρχίδια μου θα παρουν.
Back to top Go down
https://h3ro-squad.forumakers.com/
[H3RO]AGGELOSS12
Lieutenant General
Lieutenant General
[H3RO]AGGELOSS12


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2009-05-15
Ηλικία : 43
Τόπος : RODOS

AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Empty
PostSubject: Re: AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ I_icon_minitimeFri Feb 19, 2010 2:45 pm

lol! lol! lol! lol! mighael
Back to top Go down
[H3RO] SMERNA
Lieutenant General
Lieutenant General
[H3RO] SMERNA


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ημερομηνία εγγραφής : 2009-05-14
Τόπος : Larisa

AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Empty
PostSubject: Re: AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 2:38 am

lol! lol! lol! lol! dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing lol! lol! dancing mpires HIP HOP
Back to top Go down
https://h3ro-squad.forumakers.com
 
AΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: [H3RO] ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ/PUBLIC CHAT :: ANEΚΔΟΤΑ-ΑΣΤΕΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ/FUNNY STORIES-
Jump to: